KONST / Litografier / Triptyk 7919501
nr 791 9501
Lennart Nyström
(f. 1944), Sverige
Triptyk , 3 delar, Lennart Nyström (f. 1944), signerade, 50x66
Lennart Nyström, svensk målare född 1944.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:38:35
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr